НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ТОВАРИ З АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 100 грн
На складі
Наша ціна 200 грн
На складі

Підручники та зошити 4 клас / Информатика

Упорядкувати за 
Виробник  
Підручники і зошити з інформатики для 4 класу

Поспішайте купити недорого підручник «Інформатика. 4 клас »і робочий зошит в нашому Книжковому інтернет-магазині! Ми вибрали для Вас хороші навчальні посібники з грифами Міністерства освіти і науки України.

Коротко - про підручники. Відмінний підручник за новою програмою видавництва «Освіта» міста Києва об'ємом 176 сторінок під назвою «Інформатика» для 4 класу написала відома всім група авторів: А. В. Ломаковская, Г. О. Проценко, І. Я. Ривкінд.
До даного предмету складно підібрати ілюстрації, але зате автори красиво і з користю доповнюють навчальний матеріал всілякими схемами, табличками і моделями.
Ще один підручник такого ж обсягу для російських шкіл у видавництві «Ранок» міста Харкова написали теж знайомі автори Корнієнко М. М., Крамаровський С. Н., Зарецька І. Т.
Теми уроку в посібнику чітко виділені, використовуються різні шрифти, значки, ілюстрації.

Робочі зошити з інформатикиЗараз у нас є в продажу зручні зошити з друкованою основою для зазначених підручників.
До підручника А. В. Ломаковская, Г. О. Проценко, І. Я. Ривкінд:
а) цими ж авторами в повному складі і в тому ж видавництві «Освіта» складена хороша робочий зошит «Інформатика. 4 клас »;
б) зошит з такою ж назвою авторів М. В. Золочівської та Л. Л. Риков вийшла у видавництві «Ранок» міста Харкова.
До підручника М. М. Корнієнко, С. Н. Крамаровський, І. Т. Зарецький посібник «Інформатика. Робочий зошит »було підготовлено у видавництві« Ранок »авторами підручника.
Всі зошити зі смаком оформлені, пропонують дітям цікаві різноманітні завдання, допомагають закріпити вивчений матеріал.

ZjQxMT