НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ТОВАРИ З АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 200 грн
На складі
Наша ціна 100 грн
На складі

ЯК КУПИТИ

Де купити підручники для початкової школи 1, 2, 3, 4 клас або середньої школи 5, 6, 7, 8 і 9 клас, а також старша школа 10-11 класи. Школи або окремі класи в українських школах можуть бути звичайними (загальноосвітніми) і профільними (з поглибленим вивченням предмета). Не залежно від того наскільки глибоко викладається вивчення дисциплін Вам знадобитися купити підручники і зошити, а без них ніяк. В цьому Вам допоможе інтернет-магазин knigi-opt.com.ua. Знайти і купити підручники з усіх предметів і дисциплін в рамках шкільної програми затвердженої Міністерством Освіти України - немає проблем. Академічний рівень, рівень стандарту, профільний рівень або поглиблене вивчення, наприклад, математики - яка нам різниця, адже всі ці підручники в нашому магазині є в наявності або під замовлення. Здійснюючи покупку у нас в магазині на весь клас або групу Ви переходите в розряд оптових покупців і отримуєте ціну оптових на підручники від 10%. У тому випадку, якщо ви вчитель середньої школи і займаєтеся організацією робочого процесу - наш магазин саме для вас, адже для вчителів діє бонусна програма, розрахована на весь рік.
Абсолютно аналогічно варто відповісти і на запитання - "Де купити робочі зошити до підручників молодших класів або середньої школи?", А там же де все купують зошити для контролю знань або наприклад, тест контролі і експрес-контроль, а так само збірники завдань, готові вирішені домашні завдання в допомогу учням і їх батькам. При підготовці до вступу до ВНЗ необхідно визначитися не тільки куди вступати, але і який матеріал ЗНО використовувати - ЗНО комплексний довідник, ЗНО експрес довідник, ЗНО хрестоматію і ЗНО тестові завдання, і в цьому Вам допоможе наш магазин. Місце, в якому вигідно купувати не тільки підручники та робочі зошити, але і комплексну підготовку до ЗНО та Збірники завдань з ДПА - визначилися. "В якому місті чи містах України купити підручники на клас швидко і вигідно?" - ось наступне питання, на який є єдино вірну відповідь. У кожному місті України, де є працююча відділення Нової пошти, будь-то столиця нашої батьківщини - місто-герой Київ або обласні міста: Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Суми, Полтава, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Кіровоград, Черкаси, Чернігів, Житомир, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород.

ЯК КУПИТИ

Купівля підручників та книг в інтернет-магазині справа двох хвилин. Ви вибираєте потрібний Вам товар (книгу, підручник чи методичну літературу) на сайті, натискаєте кнопкуКупити та переходьте у форму оформлення замовлення. Заповнюєте необхідні поля та оформляєте замовлення. Наш менеджер ОБОВ'ЯЗКОВО зв'язується з Вами протягом доби для підтвердження замовлення, обговорює умови та строки доставки. Протягом 1 робочого дня книги пакують та відправляють замовнику. Усі витрати пов'язані з доставкою Новою поштою та Укрпоштою замовник бере на себе. Як правило, вартість доставки Нової пошти складають 30 - 50 грн. Укрпоштою до 25 грн. Якщо Вам необхідна швидка консультація з підручників менеджери приймуть його в телефонному режимі щодня з 9.00-20.00, Ви можете зателефонувати і зробити замовлення.

Відділ продажу: 044 285 48 38; 044 285 65 65

YTdjNjEyZG