НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ТОВАРИ З АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 200 грн
На складі
Наша ціна 100 грн
На складі

Головна » Книжки для малюків

Книжки для малюків

Упорядкувати за 
Виробник  

 

Наша ціна 135 грн

На складі


 

Наша ціна 152 грн

На складі
 

Наша ціна 40 грн

На складі
 

Наша ціна 80 грн

На складі


 

Наша ціна 150 грн

На складі
 

Наша ціна 75 грн

На складі


 

Наша ціна 40 грн

На складі
 

Наша ціна 35 грн

На складі


 

Наша ціна 35 грн

На складі


 

Наша ціна 155 грн

На складі


 

Наша ціна 55 грн

На складі


 

Наша ціна 180 грн

На складі


 

Наша ціна 150 грн

На складі
 

Наша ціна 80 грн

На складі
 

Наша ціна 80 грн

На складі

Книги для малюків мають важливе значення для гармонійного розвитку дитини. У нашому інтернет - магазині в розділі «Книжки для найменших» представлені книги для діток від року до трьох. Це і розмальовки, книги картонні, книги - панорами, букварі та багато іншого.
 
З книг дитина дізнається багато, так потрібної йому, інформації про навколишній світ. Найголовнішим при читанні є зручність книги для дитини. Книги для найменших, представлені в нашому інтернет-магазині відповідають усім вимогам батьків:
 
1) барвисті ілюстрації, створені професійними художниками з урахуванням особливостей сприйняття маленьких дітей;
2) великий і розбірливий шрифт, який не викличе напруги при читанні;
3) щільний картон, який складно порвати;
4) матова біла папір, яка ідеально підходить для сприйняття дитиною.
 
Книги для найменших формують у юних читачів майбутнє ставлення до книг і в цілому до читання. Не пускайте цей процес на самоплив - купуйте дітям хороші книги.

Користь читання для дітей

Психологи радять читати щодня. Адже малюки практично завжди покладаються на власну уяву і постійно знаходяться в своїх мріях. Тому навіть невеликі історії допомагають розвитку їх здібностей, дозволяючи набагато краще використовувати:
візуалізацію;
фантазію;
уява;
творчість.
Однак не тільки це корисно для дитини. Кожна історія містить певний життєвий досвід, розказаний через пригоди головного героя. За допомогою батьків діти зможуть його увібрати і, таким чином, сформувати певну модель поведінки. Тому щоденне читання не варто пропускати, оскільки воно стане основою для подальшого розвитку дитини.
Які вибрати казки для малюків

Навіть якщо діти не вміють читати, то це не означає, що книги їм не подобаються. Книжки для самих маленьких виготовляються таким чином, щоб в них було побільше зображень. Це дозволяє дитині орієнтуватися в сюжеті і робить читання набагато цікавіше. Використання яскравих кольорів, милих героїв ще більше привертає увагу дітей. Хлопцям дуже подобаються книги про техніку, в той час як дівчатка воліють розповіді про тварин і про природу.

Однак для більшості батьків дуже важливим буде не тільки питання про критерії вибору книги. Не варто забувати і про якість придбаної іграшки. Якщо малюк буде з нею гратися, то вона повинна бути максимально безпечною, щоб не пошкодити його здоров'ю. Тому інтернет-магазин Knigi-opt.com.ua пропонує тільки перевірену продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам якості.

OTk5ZDYx