НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ЯК КУПИТИ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 350 грн
На складі
Наша ціна 200 грн
На складі
Наша ціна 100 грн
На складі

Підручники та зошити 7 клас / Литература

Упорядкувати за 
Виробник   

Наша ціна 200 грн

На складіПідручники, посібники та зошити з інтегрованого курсу «Література» для 7 класу школи з російською мовою навчання можна придбати в нашому книжковому інтернет-магазині «10.ua» за ціною видавництва й зі знижками за оптові закупівлі товару. Ми підібрали для Вас всі необхідні навчальні посібники!
Підручники з літератури для 7 класу Для вивчення в російських школах за новою програмою інтегрованого курсу «Література» (російська та зарубіжна) в 7 класі у нас в продажу є 2 підручники з однаковою назвою, зазначеним вище. Орієнтуйтеся, будь ласка, на прізвища авторів і назву видавництва, в якому підручники були підготовлені і надруковані.
Підручник авторів: Ісаєвої Е. А., Клименко Ж. В., Бицько О. К. і Мельник А. О., видавництво «Сіція» міста Харкова. Обсяг - 352 сторінки, рекомендований МОНУ для загальноосвітніх шкіл з російською мовою навчання.Підручник авторів: Надозірной Т. В. та Полулях Н. С., видавництво «Ранок» міста Харкова. Гриф Міністерства освіти і науки України, 400 сторінок.Обидва підручника використовують різнокольорові шрифти, ілюстрації у вигляді портретів письменників і поетів, репродукцій картин і акварелей (або малюнків), фотографій пам\'ятників і видів міст і сіл. Посібники будуть знайомити семикласників з російськими билинами, творами зарубіжних фантастів, з творчістю великих російських поетів і письменників. Діти вивчать найвідоміші вірші Симонова, Ахматової, розповіді Чехова.

Хрестоматія і робочі зошити з літературиНа жаль, в підручниках дуже складно розмістити всі досліджувані твори в цілому. Тому більш повне уявлення про багатьох повістях, романах і навіть поетичних творах можна отримати з «Хрестоматії», виданих для цих же класів і предметів. На даний момент ми рекомендуємо таке видання:
«Література. Хрестоматія. 7 клас »автора-упорядника Наталії Полулях, видавництво« Ранок ».
Для проведення тематичних та інших перевірочних робіт ми пропонуємо придбати на клас таку допомогу:
«Інтегрований курс\" Літератураˮ (російська та зарубіжна). Зошит для контрольних робіт. 7 клас »авторів Ісаєвої Е. А., Клименко Ж. В., Мельник А. О., видавництва« Сіція ».
Наші онлайн-консультанти можуть повідомити Вам відомості про нові зошитах і хрестоматіях. Зверніться до них, перш ніж замовляти літератури!

MWU3MGRhYj