НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ЯК КУПИТИ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65
факс: 044 285 48 38;

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 100 грн
На складі
Наша ціна 350 грн
На складі

Головна » Навчання для дошкільнят

Література у розвиток дошкільнят, підготовка до школи.

Упорядкувати за 
Виробник  

 

Наша ціна 25 грн

На складі
 

Наша ціна 25 грн

На складі


 

Наша ціна 25 грн

На складі


 

Наша ціна 25 грн

На складі


 

Наша ціна 25 грн

На складі
 

Наша ціна 65 грн

На складі


 

Наша ціна 22 грн

На складі
ПОСІБНИКИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ

Підготовка до школи з раннього віку
Ви можете придбати недорогі навчальні посібники для групової та індивідуальної підготовки до школи тут.
Ваша дитина скоро піде до школи . Кожна сім'я сподівається, що їхній синок (або дочка) за знаннями буде на першому місці серед однолітків (або хоча б у найкращій десятці). Але чи завжди здійснюються ці не такі вже й мрії? Практика показує, що нерідко буває і навпаки. А краще у навчанні стають лише кілька учнів класу. Зрештою, це не так важливо. Головне, щоб дитина помітно розвивалася по відношенню до її власних можливостей та здібностей.
А щодо «кращої дитини»... Скажіть собі чесно: «Все можливо ми зробили для того, щоб наше маля дивувало всіх своїми різнобічними знаннями та вміннями, підготовленістю до сприйняття шкільної програми?» Як то кажуть, під лежачий камінь і вода не тече! А підготувати у наш час дитину до школи – зовсім не складно. Було б лише бажання!
У нашому книжковому Інтернет-магазині «10.ua» цілий розділ присвячений всебічній підготовці дитини 4-6 років до задовільного фізичного, психічного та розумового сприйняття шкільних знань та навичок. У ньому розташована велика кількість чудових яскравих та корисних навчальних посібників покупців різного достатку, які переважно сприймаються дітьми як розвага, гра. Щоб і Вам, і нам було легше розумітися на літературі, їх розділені на окремі папки за специфікою підготовки дитини. Ознайомтеся, будь ласка, з їхніми назвами!
У цих папках містяться зошити та книги різного формату та різних видавництв. Мінімально можна вибрати 2-3 посібники, в яких би розвивалися хоча б математичні навички, елементарні навички читання та фізичні можливості руки (малювання, розфарбовування, лист тощо). >Левову частку всіх посібників для дошкільнят становлять книги та робочі зошити (зошити з друкованою основою) харківського «Видавничого дому "Школа», зокрема його директора Федієнко В. В. Посібники видаються за всіма тематиками розвитку дітей українською та російською мовами.
>Дозвольте по порядку розміщення папок навести всього кілька посібників видавництва «Школа».
1. «Англійська для дошкільнят», «Вивчаємо англійську легко» (у 3 частинах), автори - Т. Жирова, В..2. Буквари «Читайка», (кілька різних випусків з такою назвою), автор – В. Федієнко.3. «Райдужні кольори. Малюк-розумлятко», О. Радушинська.4. «Веселі цифри», В. Федієнко, «Весела лічилочка від 1 до 10», Л. Савчук, «Яка цифра сховалася?», В. Федієнко, серія «Математика та логіка», В. Федієнко, Ю. Волкова.5. "Домашня логопедія", "Твоя перша книга для читання", А. Журавльова, В. Федієнко.6. «Логіка, пам'ять, увага», В. Федієнко.7. «Вивчаємо літери», «Вчимося писати друковані літери», «Готуємо руку для письма», «КАЛІГРАФІЧНИХ ТРЕНАЖЕР», В. Федієнко.8. «Вчимося читати без проблем», В. Федієнко.9. «Дитина та суспільство» (і багато різних посібників про ознайомлення з природою), В. Федієнко, Ю. Волкова, «Скоро до школи без проблем», В. Федієнко.10. «Їду, плаваю, лечу», «Веселі цифри», «Тварини в лісі», «Тварини на фермі» (книги з рухомими елементами), В. Федієнко. за телефонами: 044 285 48 38; 044 285 65 65 у наших консультантів.Так само Ви зможете отримати відповіді на запитання щодо навчальної (або художньої) літератури.
Ми - завжди на зв'язку!

ZTlmMzJiN