НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ЯК КУПИТИ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65
факс: 044 285 48 38;

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 100 грн
На складі
Наша ціна 200 грн
На складі

Головна » Підручники та зошити 1 клас

Усі підручники та зошити для 1 класу. Доставка по Україні.

Підручники та робочі зошити для учнів шкіл з російською та українською мовами навчання. Книги та навчальна література від Українських видавництв Генеза, Освіта, Ранок, ПіП, Богдан, Тернопіль, Торсинг та ін. Усю літературу для 1 класу можна придбати оптом та в роздріб. В інтернет-магазині 10.ua повний перелік підручників та зошитів на друкованій основі з предметів математика, російська мова та читання, українська мова та читання, природознавство, основи здоров'я, англійська та німецька мова, музика, мистецтво та праця. Вся навчальна література сертифікована міністерством освіти України і включає останні оновлення шкільної програми. Для Вашої зручності підручники та зошити розділені на розділи з предметів. Кожна книга відповідає своєму опису та фото. Купити підручники в інтернет-магазині Ви можете за найнижчою ціною від видавництва з доставкою по Україні.

Упорядкувати за 
Виробник  

Замовити підручники та робочі зошити можна в Інтернет-магазині

тел 044 285 48 38; 044 285 65 65

Купити всі підручники (букварі) для 1 класу за новими програмами можна у нашому Книжковому Інтернет-магазині. Щоб Вам у нас було зручно та комфортно, всі умови перегляду, замовлення та купівлі навчальних посібників нами ретельно продумані.
Ми чудово розуміємо, що для дітей першого року навчання у школі, з метою виховання позитивного ставлення до самого процесу, потрібно обирати підручники високої якості, яскраво та змістовно оформлені, затверджені Міністерством освіти та науки України. Тому навчальні посібники таких видавництв міста Києва, як «Освіта», «Генеза» та «Грамота» займають найпочесніше місце серед загального асортименту наших товарів.
Шановні покупці, тут Ви можете замовити та придбати для 1 класу букварі, підручники з математики, російської мови, природознавства, образотворчого мистецтва, мистецтва, основ здоров'я, трудового навчання, англійської та інших іноземних мов у будь-якій кількості. Для оптових покупців існує постійно діюча система знижок. Підручники для 1 класу, виставлені на сайті для продажу, супроводжуються всебічною характеристикою: про Видавництво, місце та час друку, авторів,зміст та якість матеріалу. Також від наших онлайн-консультантів за телефоном або письмово Ви можете отримати додаткову інформацію про наявну продукцію; вони допоможуть Вам підібрати необхідні або бажані підручники, якщо Ваша школа або клас працюють за особливою програмою.
Інформація цього абзацу стосується батьків, які не дуже сподіваються, що вчителька, єдина на всіх 20-30 учнів з різним ступенем підготовки та різними можливостями розумового розвитку, зможе однаково добре навчити дітей усьому тому, що записано у програмах навчальних предметів. До обов'язкових підручників та зошитів в 1 класі можна додати з любов'ю підготовлені альтернативні букварі для першокласників або дошкільнят, різноманітні прописи-розмальовки та ввечері, з милою посмішкою, пропонувати дитині: «Ну-но, доню (синок), покажи, чи вмієш читати (писати і т. д.)». При цьому бажано потрапити саме на ту літеру, цифру, яку дитина зараз вивчає. Для цього слід підготуватися, зазирнувши до шкільних зошитів, прописів та букваря. Дитині навіть приємно похвалитися своїми вміннями, а користь від цих додаткових занять у нестандартних посібниках – просто неоціненна! Домашні завдання у першому класі практично не задаються, тому якийсь час для заняття-ігри можна знайти. Підібрати актуальну допомогу за віком, потребами, ступенем розвитку дитини Вам допоможуть наші консультанти.

MTVjMT