НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ЯК КУПИТИ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65
факс: 044 285 48 38;

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 350 грн
На складі
Наша ціна 100 грн
На складі

Головна » Підручники та зошити 3 клас

Всі підручники та зошити для 3 класу. Доставка по Україні.

Величезний вибір підручників та робочих зошитів на друкованій основі для учнів 3 класів з предметів математика, російська мова та література, українська мова та читання, природознавство, основи здоров'я, Я у світі, музика, мистецтво та праця, англійська та німецька мови. Вся навчальна література сертифікована міністерством освіти України з урахуванням усіх останніх змін шкільної програми. Купити підручники та робочі зошити в інтернет-магазині можна оптом та в роздріб, для постійних покупців діє гнучка система знижок від 10% – 20%. На сайті можна купити підручники для 3 класу від видавництв Генеза, Освіта, Ранок, ПіП, Богдан, Тернопіль, Торсинг та ін..

Упорядкувати за 
Виробник   

Наша ціна 45 грн

На складі


Замовлення підручників за тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65.

Щоденно з 9.00 до 20.00

Купити всі необхідні підручники для 3 класу за новими програмами можна тут. Наш Книжковий Інтернет-магазин забезпечить Вас та Ваших дітей будь-якими навчальними посібниками, виданими провідними видавництвами України останнім часом.
Учні 3 класу – це загартовані, досвідчені школярі, вже досить ознайомлені з особливостями та труднощами навчального процесу. Однак вони все одно діти, і їм буде набагато приємніше вчитися за підручниками з яскравими малюнками та творчо підібраним матеріалом. Окрім якісно виготовлених навчальних посібників видавництвами «Генезис» та «Освіта», для третьокласників також підготували свої новинки видавництва «Навчальна книга – Богдан», «Підручники та посібники» (Тернопіль), «Ранок» – для нового предмета «Я у світі» та "Сіція" (місто Харків).
Таким чином, наш Інтернет-магазин може запропонувати Вам наші дорогі покупці, підручники для 3 класу (навіть на вибір) з грифами МОН України з таких основних навчальних предметів, як математика, українська та російська мови, літературне читання, англійська мова, природознавство, «Я у світі», інформатика, основи здоров'я, трудове навчання, мистецтво, музика, образотворче мистецтво, а також – і з деяких альтернативних дисциплін (розвиток логічного мислення тощо). Звертайтеся до наших онлайн-консультантів, і вони допоможуть якнайкраще вирішити всі Ваші проблеми. Однак, слід підкреслити, що питання вибору підручників батьками спочатку треба узгодити з учителем та, можливо, шкільною бібліотекою. Якими б якісними та цікавими не здалися Вам деякі видання, але не можна оминати поняття програми, шляхів розвитку та спеціалізації школи, в якій навчаються Ваші діти.
Недоліком шкільної освіти минулих століть вважається повна відсутність розвитку логічного мислення. У ті часи, навпаки, мислити заборонялося, а віталося бездумне, нікому не потрібне зубріння.
Нинішньому школяру у старших класах без можливості мислення просто не вижити! А розвивати це вміння бажано наперед, уже з перших років навчання.
У шкільній програмі є таке поняття, як варіативна складова. І там, серед інших пропозицій, є навчальний предмет «Розвиток логічного мислення». До нього вже кілька років поспіль друкуються цікаві та дуже практичні навчальні посібники, книги-зошити під назвою «Планета Роздумів». Видає їх у Києві для кожного класу окремо видавнича група «Інститут сучасного підручника». Деякі школи постійно замовляють їх у нас і дуже задоволені розміщеним у них матеріалом. Діти сприймають викладені завдання як розвагу, хоча їх вирішення докладають чимало зусиль. Можливо, і Вашим дітям такий урок сподобався? Придивіться до екземплярів уважніше!

YWM0NT