НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ЯК КУПИТИ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65
факс: 044 285 48 38;

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 100 грн
На складі
Наша ціна 350 грн
На складі

Головна » Підручники та зошити 5 клас

Усі підручники та зошити для 5 класу. Доставка по Україні.

Купити всі підручники для 5 класу за новими програмами можна у нашому Книжковому Інтернет-магазині. І не тільки купити все за списком навчальних предметів, але вибрати найкращі з них. 2013 рік, перший рік зміни програм (а отже, і усієї навчальної літератури) виявився дуже вдалим, і наші школи несподівано отримали приємну «проблему»: вибір підручників, за якими зручніше працювати.

Упорядкувати за 
Виробник   

Наша ціна 190 грн

На складі


Школярам, ​​які з побоюванням переступають поріг старшої школи, дарують свою чудову продукцію, затверджену Міністерством освіти і науки України для використання у навчальному процесі, такі відомі видавництва Києва, як «Генезис», «Освіта», «Грамота», «Світоч», « Алатон», а також видавництва Харків «Сіція» Тернополя «Учбова книга – Богдан». которые с опаской переступают порог старшей школы, дарят свою замечательную продукцию, утвержденную Министерством образования и науки Украины для использования в учебном процессе, такие известные издательства Киева, как «Генезис», «Образование», «Грамота», «Свиточ», «Алатон», а также издательства Харьков «Сиция» Тернополя «Учебная книга – Богдан».
Звичайно, такому предмету, як математика, малюнки та прикраси не підходять. Особлива дисципліна... І чомусь у початковій школі всі учні переважно справляються з нею, а у п'ятому класі – злегка починають гальмувати, далі – ще складніше. Коли дрібні проблеми поступово накопичуються, з ними згодом просто неможливо впоратися звичайним способом. Доводиться «підключати важку артилерію» у вигляді репетиторів. Проте, з цією проблемою можна впоратися в інший спосіб. Щоб не доводити успішність (ступінь розуміння) з математики до критичного стану, необхідно своєчасно
Конечно, такому предмету, как математика, рисуночки и украшения не подходят. Особая дисциплина... И почему-то в начальной школе все учащиеся в основном справляются с ней, а в пятом классе – слегка начинают тормозить, дальше – еще сложнее. Когда мелкие проблемы постепенно накапливаются, с ними впоследствии уже просто невозможно справиться обычным способом. Приходится «подключать тяжелую артиллерию» в виде репетиторов.
Однако, с этой проблемой можно справиться другим способом. Чтобы не доводить успешность (степень понимания) по математике до критического состояния, необходимо своевременно додатково оплачується лише обраний Вами вид доставки. Купувати підручники в нашому Інтернет-магазині – зручно та вигідно. Заходьте частіше до нас на сайт: обсяг нашої продукції постійно змінюється та зростає. Не пропустіть цікавих надходжень!, дополнительно оплачивается только выбранный Вами вид доставки.
Покупать учебники в нашем Інтернет-магазине – удобно и выгодно. Заходите почаще к нам на сайт: объем нашей продукции постоянно меняется и растет. Не пропустите интересные поступления!

MTVjMGZhO