НОВИНКИ

arr34 клас ВСІ підручники та зошити!Всі підручники та робочі зошити для 4 класу на одному сайті. Повний асортимент! ♥ Ціна видавництва!♥... arr3Підручники 7 та 8 клас Нова програма!Підручники по Новій програмі для 7 та 8 класів російською та українською мовами! Для вчителів,...

ТОВАРИ З АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГСИСТЕМА", ЄДРПОУ 01549283
бул. Лесі Українки, 27/2
01014, Київ,
тел.: 044 285 48 38; 044 285 65 65

БЕСТСЕЛЕРИ

Наша ціна 200 грн
КОНТАКТИ
Наша ціна 100 грн
КОНТАКТИ

Головна » Збірники ДПА та ЗНО

Усі збірники ДПА та ЗНО за ціною видавництва!

Шановні клієнти інтернет магазину 10.ua в цій рубриці Ви знайдете повний асортимент літератури для підготовки до ЗНО та ДПА. У розділах каталогу книжкова продукція від видавництв Підручники і Посібники, Весна, Ранок, Алфавіт, Освіта, Генеза та ін. Вся література останнього року випуску 2019-2020 за оновленими програмами навчання.

У нашому асортименті як збірники з теорією, так і тестовий матеріал. Завдяки потрібній книзі Ваша дитина зможе заздалегідь підготуватися до здачі незалежного тестування і здати його на відмінно.

У 4 класі учні здають ДПА з предметів математики, української мови та літератури. Збірники ДПА передбачені як для українських, так і для російських шкіл. На наших полицях також є відповіді.

У 9 класі перелік завдань для здавання ДПА ширший. Ангійська та українська мови, біологія, географія, істрія України та математика - з цих предметів необхідно готуватися вже зараз, щоб на оцінювання у травні гідно себе показати.

ЗНО для випускників захід дуже серйозний! Ґрунтовно підготуватися до нього допоможе наша навчальна література. Комплексні видання з української та англійської мов, біологія, математика, історія України та українська література, тестові завдання з фізики та хімії, книги таких авторів як Аврамено, Істер, Гісем, Соболь, Євчук, Куриліна та ін. -магазині.

Приємних покупок та відмінних оцінок!

! Основательно подготовиться к нему поможет наша учебная литература. Комплексные издания по украинскому и анлийскому языкам, биология, математика, история Украины и украинская литература, тестовые задания по физике и химии, книги таких авторов как Аврамено, Истер, Гисем, Соболь, Евчук, Курилина и др Вы всегда можете приобресте в нашем книжном Інтернет-магазине.

Приятных покупок и отличных оценок!

 

Вибрати товар  можна у відповідних категоріях  категориях!

Упорядкувати за 
Виробник  

Топ-продукт


 

Наша ціна 190 грн

КОНТАКТИ


M2E5MTNlYT